Kontakt z "GRH WIR"  

 
Strona główna
O nas
Historia
Członkowie
Fotogaleria
Rekonstrukcje
O nas w mediach
Aktualności
Statut
Sponsorzy
Współpraca
Księga gości
Kontakt
Linki

 

.::::::::::::: O NAS W MEDIACH :::::::::::::.

16.05. 2016 roku oraz 17.10.2016 roku w TVP Lublin zostały wyemitowane kolejne odcinki "Było, nie minęło ..." z naszym udziałem. Programy poświęcone były naszej działalności i odbudowie przez nas schronu "Wira".

17 sierpnia 2016 roku na łamach bilgorajska.pl ukazał się artykuł o budowie przez nas schronu "Wira". Artykuł można przeczytać tutaj: http://www.bilgorajska.pl

Biłgorajska Telewizja Kablowa 19 marca 2016 roku wyemitowała program prezentujący nasza grupą, jako współczesnych partyzantów, rekonstruktorów popularyzujących wiedzą historyczną, który można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/btkredakcja/videos/867872536655317/?fref=nf

Dzięki współpracy z Telewizją Lublin nasz oddział wielokrotnie był gościem na planie filmowym do cyklu programów dokumentalnych pana Adama Sikorskiego „Ocalić od zapomnienia”.

Braliśmy także udział w trzy częściowym pełnometrażowym filmie dokumentalnym pt. „Wysiedlenia na Zamojszczyźnie”.

Braliśmy również udział w filmie zrealizowanym przez TVP1 opowiadającym o losach Generała Andersa pt; „Generał polskich nadziei… Władysław Anders 1892-1970”

Udział w filmie dokumentalnym Mirosława Gronowskiego według scenariusza Adama Sikorskiego o Franciszku Kleebergu pt.; "Kleeberg odszedł... kleeberczycy zostali" zrealizowanym przez TVL.

 

 

     Artykuły:

         Tygodnik Zamojski 13.11.2006

 

.:::::::::: Projekt  walter20@wp.pl ::::: Administrator